Aktualności branżowe

Praca na budowie wre, a widok z okien mieszkań zachwyca

17.08.2015

Osiedle Grafitowe Skórzewo powstaje sprawnie i zgodnie z harmonogramem. 11 eleganckich, miejskich willi z w pełni modyfikowanymi mieszkaniami, powstaje na atrakcyjnym terenie inwestycyjnym. Lokalizacja nieruchomości umożliwia, z jednej strony, szybki dojazd do obwodnicy S-11, którą mieszkańcy mogą sprawnie przedostać się do Komornik (zaledwie 8 minut jazdy), Lubonia (12 minut), czy Franowa/Kinepolis (20 minut). Z drugiej strony wjazd do Poznania od strony Grunwaldu także przebiega płynnie, tak samo jak dotarcie do pętli na Junikowie, Stadionu Miejskiego czy lotniska na Ławicy.

Komfort, prestiż i interesujący design to nie jedyne atuty budynków, oferowanych przez Lepiko Developer. Panorama, która rozciąga się z okien mieszkań nieruchomości jest naprawdę zachwycająca. Obejmuje swoim zasięgiem Skórzewo, Poznań, a także Stadion Miejski przy Bułgarskiej.
To wszystko, w połączeniu z ciszą oraz spokojem, panującymi w okolicy inwestycji, daje doskonałe warunki do odpoczynku od miejskiego zgiełku. Postępy prac budowlanych można zobaczyć w specjalnej fotorelacji na stronie inwestora.
Osoby poszukujące elegancji oraz wygody nie mogą pominąć w swoich rozważaniach Osiedla Grafitowego Skórzewo. To właśnie tam odnajdziecie spokój, zbudujecie lepsze relacje z bliskimi i zaznacie wygody. Pozytywnie przyczynią się do tego: doskonale doświetlone pomieszczenia, wewnętrzny park z nowoczesnym placem zabaw oraz atrakcyjnie zagospodarowany teren wspólny, bogaty w liczną architekturę zieloną.


Źródło: DOPOZNANIA.PL