Ważne informacje

Oferta

Usługi budowlane

Budujemy i remontujemy budynki mieszkalne, użyteczności publicznej oraz obiekty przemysłowe. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników wykonującą instalacje wod.-kan., c.o.,gazowe, elektryczne, klimatyzacje.

Projektowanie

Zajmujemy się projektowaniem budynków mieszkalnych jednorodzinnych, mieszkalnych wielorodzinnych oraz użyteczności publicznej.

Działalność developerska

Firma Lepiko Developer Sp. z o.o. jest zdecydowanym liderem na rynku obornickim w produkcji i sprzedaży komfortowych, funkcjonalnych mieszkań. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej poznać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego też już na etapie planowania opieramy się na kompleksowej analizie potrzeb konsumentów i trendów rynkowych. Realizujemy nasze inwestycje mając na celu zapewnienie pełnego zadowolenia ich przyszłym użytkownikom. Nasze realizacje charakteryzują się nowoczesną i niepowtarzalną architekturą. Mieszkania stanowią połączenie wygody, komfortu, bezpieczeństwa i prestiżu.

Usługi specjalistyczne

Zajmujemy się odśnieżaniem dachów oraz usuwaniem skutków katastrof budowlanych.

Projektowanie wnętrz

Jesteśmy w stanie pokierować Państwa od zakupu nieruchomości do jej kompletnego wykończenia. Kierujemy się potrzebami klientów. Tworzymy przestrzeń, w której panuje niepowtarzalny klimat, łącząc ze sobą funkcjonalność, komfort, piękno i niepowtarzalność. Celem naszego działania jest Państwa satysfakcja.